BAŞKA BİR VİDEO DAHA? 🎲 RASTGELE İZLE

Sadece su ve diğer sıvılar ile çok yapabilirsiniz. gliserin şişeleri ortadan yapabilirsiniz gibi, su yangınları başlayabilirsiniz, bal gerçek hayat yavaş hareket iyi bir iş yapar, bir bardak su ve benzeri ok işaretleri ters edebilirsiniz. Brusspup YouTube illüzyonist extraordinaire, bize 10 eğlenceli şeyler size sıvılar ile yapabileceğiniz ve bazıları su gizli güçler sorgulamaya yapacak gösterir.

Yavaş hareket topu:

Sen kalın sıvı, tercihen bal, ağır top ve bir küre şekilli kap gerekir. kürenin alt yarısında ağır topu yerleştirin. yarısından biraz daha bal kabın alt yarısını doldurun.
Çok az veya çok fazla kullanırsanız, topun hareketini etkileyecek.

Su yangın marş. Kredi bu fikir için Random Kralı gider. Onun kanalı kontrol ettiğinizden emin olun. O deneyler şaşırtıcı how büyük bir seçim vardır.

Bir eğri alanı olan bir plastik ya da cam kap gerekir. Pom şişeleri büyük iş. biberonu suyla doldurun. İki kez, yarısında kağıt 2 yaprak katlayın. Yazdırmak veya yaprak birinde bir kara leke karalamak. Güneşli bir günde kağıt siyah alana ışık odaklanarak, kağıt yakın şişeyi tutun. duman başlar ve bir delik oluşturacak şekilde başladığında, sigara içme parçasının etrafında başka kağıt levha sarın. kıvılcım oksijen besleme hava yoluyla, kağıtların Dalga. ateşe kağıt yakalar kadar bu devam ediyor.

No-kaçak sihirli torba: Al ihtiyacınız zip bol, kalemler ve su olduğunu. Neredeyse üstüne çanta doldurun. o kapamak Zip ve çanta ile kalem yapışmasını başlar. Bazen birkaç damla sızıntı yapar, ama genel olarak, bu basit ama etkileyici bir hiledir

Sıvı İstifleme:
Eğer uzun boylu bir bardak ya da şişe gerekir. Bulaşık Sabun, bitkisel yağ, karanlık mısır şurubu, sürtünme alkol, su ve gıda boyası.

İlk karanlık mısır şurubu, sonra bulaşık deterjanı ekleyin, daha sonra suya gıda boyası ekleyin ve eğik şişe ile dökmek, sonra bitkisel yağ (şişe eğik) ekleyin ve nihayet alkol gıda boyası ekleyip bunu dökün şişe eğik.

Görünmez Şişe:

Sen gliserin, bir bardak ve cam uyacak bir şişe gerekir. gliserin ile cam ve şişe hem doldurun ve cam şişe yerleştirin. Şişe kaybolur gibi görünüyor.

Sıvı Dans:

Sen Hoparlörü korumak için bir güç hoparlör, (çevrimiçi bulunabilir) bir ton jeneratör, mısır nişastası, su ve plastik gerekir. Bir kapta mısır nişastası 1/2 bardak su 1/4 bardak dökün. Karıştırın. hoparlörün içine sıvı dökün ve bir 60hz tonu üretir.

Sihirli Su Bariyer:

Aynı gözlük 2 gerekir. Sıcak su, soğuk su, gıda boyası ve plastik veya karton ince bir parçası. gıda boyası ekleyin diğer cam, 1 bardak soğuk sıcak su dökün, sonra sıcak su cam üstüne plastik yerleştirin. sonra dikkatlice plastik kaldırmak, baş aşağı cam çevirin soğuk su cam üstüne yerleştirin. Sıcak su, soğuk sudan daha az yoğun, bu nedenle soğuk su üstünde “yüzen”.

Leidenfrost etkisi:

Bir tava, su ve bir soba gerekir. Daha sonra su ekleyin yaklaşık 4 dakika boyunca yüksek ısı açın. Bu deney için tava leke yapabilir.

Ters İlluzyon:

Eğer cam su ekleyin zaman tersine bir camın arkasındaki görüntü veya kelimelerin her türlü ekleme, sonra izleyin.

Sıvı Geridönüşüm:

Sen 1 büyük bardak, 1 küçük bardak, 3 karıştırma gözlük, mısır şurubu, pipet, gıda boyası ve klipler gerekir.

İlk 2 büyük bardak içine mısır şurubu dökün. Büyük cam içinde küçük bardak yerleştirin. Büyük cam yan yana hareket küçük cam önlemek için klipleri takın. 3 karıştırma gözlük mısır şurubu dökünüz. gıda boyası ekleyin ve karıştırın. Farklı bir renk ile her pipet doldurun, sonra büyük cam renkli mısır şurubu ekleyin. dikkatlice küçük cam çevirin ve renkleri karıştırın izle. geri dönün ve onları unmix izleyin.

Bildiğimiz Suyu Kullanarak Evde Yapabileceğiniz Şaşkınlık Verici Numaralar02:20

  • 0 kez izlendi