BAŞKA BİR VİDEO DAHA? 🎲 RASTGELE İZLE
Nemo 33 çok amaçlı dalış eğitimi, eğlence ve film yapım kompleksi olarak Belçikalı uzman dalgıç John Beernaerts tarafından tasarlanmıştır.

Brüksel’de bulunan Belçika, Nemo 33 34.5 metre (113 ft) maksimum derinliği ile dünyanın en derin kapalı yüzme havuzu var. Çok sayıda sualtı pencereler dışında ziyaretçi çeşitli derinliklerde havuzları içine bakmak için izin verir. Orada 5m (16 ft) ve 10m (32 ft) derinliği seviyelerine ulaşan iki büyük düz dipli alanlardır ve büyük bir dairesel çukur 33m mesafeden (108 ft) dalan. 10m işareti at ayrıca birçok simüle sualtı mağaraları bulunmaktadır.

Havuzlar saç, bant yardımcıları ve sümüklerinizi topları bulma, daha kirli olduğunu ve tüm üstünde o uzun süreler kalmak zorunda eveningswhen geç sırasında (o kadar temiz) yüzme havuzları uzun eğitimler hatırlıyor musunuz soğuk sular?
Eğer sınırlı sularda kurs bittikten sonra, gidip su sıcaklığı 5 ° C ya da belki 10 ° C olduğu bir göl veya taş ocaklarında çok sayıda dalış yapmak zorunda! Onlar bu koşulların ve görünürlük eksikliği altında dalış hiçbir korku vardı çünkü “gerçek bir erkek” olduğunu söylemek için kullanılır!

1996 yılında, 20 yılı aşkın bir süredir dalış olmuştur John BEERNAERTS, seyahat ve yeni suları keşfetti. dünyanın diğer ucunda, erkekler, kolay dalış Öğrenme … mavi gölünde dalış keyfi acil oldu duygu ve sualtı dünyasını acı gerek yoktu keşfetmek için öğrenmek, entelektüel kendini zenginleştirmek mümkün oldu ve herhangi bir risk olmadan duygusal.
Bir arkadaşım için beklerken bir akşam, John tablemat üzerinde benzersiz ve derin havuzu ilk contourns çekti. Amaç: Brüksel Bora koşullarını yeniden!

Çalışmanın üç yıl projenin sınırlarını tanımlamak için ihtiyaç vardı. Yirmi bir versiyonu tested.It bilinmeyen koşulları yaratmak için değil, sadece ama aynı zamanda farklı öncelikleri ile küresel bir kavram teklif edildi:

birinci öncelikli GÜVENLİK olduğunu.
Bugün hala, her yönüyle NEMO33 en önemli kelime! 10 yıl boyunca bu (300,000dives ve müşterilerimiz ZERO yaralanma üzerinde!) Ortaya konmuştur.

İkinci kullanıcıların KONFOR olduğunu.
Tüm kavramı, mimarisinden, suyun kalitesi (+ 30 ° C, şeffaf, temiz, içilebilir ve klor kokusu olmadan), işler ve en iyi dalış malzemeleri thinked edildiğini yolu ziyaretçilerin confort garanti .

Ve nihayet, proje SÜRDÜRÜLEBİLİR olmalıdır.
Ve karlı, boyut CSR bir anlam varsa kontrol etmek için bir fırsat olacaktır. “Entreprise SOSYAL ROLÜ” tüm bileşenleri de entegre edilmiştir.

ÇEVRE saygı.
NEMO33 5 ° C daha yüksek ılıtılır geleneksel havuz yarısından ve aynı zamanda daha az Tüketilen !.

İNSAN ve Çokkültürlülük saygı.
NEMO33 12 farklı milletten işçi vardır.

ETİK ve SÜRDÜRÜLEBİLİR TİCARET saygı.
NEMO33 fairtrade ürünler ve küçük ölçekli üreticileri yanadır.

sürprizler ve birçok teknik zorluklarla dolu çalışma uzun yıllar için. kimse böyle bir havuz inşa etmişti. Hayır deneyim güvenmek. Sonra nihayet, açılış günü: mMay 2004. Avrupa Birliği’ne Slovenya giriş tarihi 1. İki güzel Sloven doğrultusunda idi. Uluslararası bir ilgi bir işareti.

Bugün NEMO33 Belçika gurur olabilir bir başarıdır! Birçok turist dalgıçlar mini gezileri hedef olarak Brüksel seçin. Bir dalgıcın hayatında, NEMO33 bir zorunluluk haline gelmiştir! Yeni başlayanlar için hiçbir risk yoktur NEMO33, onların dalgıç öğrencilere eğitim göz önüne alındığında tüm ciddi eğitmenler katılıyorum.
Tüm üstüne, NEMO33 sıcak su derin nefes ve güçlü bir anti-stres kilo eksikliği olan duygu, rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.
Hatta bazı NEMO33 afrodizyak olduğunu söylemek …

Nemo 33 Brüksel, Belçika’da bir kapalı yüzme havuzu tesisi. Onun 1 Mayıs 2004 tarihinde açılması ve 5 Haziran 2014 tarihinde Montegrotto Terme, Padua, İtalya Y-40 tamamlanması arasındaki dünyanın en derin kapalı yüzme havuzu olarak rekoru elinde bulundurmaktadır.

havuzun maksimum derinliği 34.5 metre (113 ft). Bu 2,500,000 litre (550.000 imp gal, 660.000 ABD galonu) içeren bir güneş ısıtıcı tarafından 30 ° C (86 ° F) muhafaza olmayan klorlu, yüksek filtrelenmiş kaynak suyu ve 10 metre birkaç simüle sualtı mağaraları tutan (33 ft) derinlik seviyesi. Nedeniyle havuzda sıcak sıcaklık, dalgıçlar ıslak elbise olmadan uzun süre dalış yapabilirsiniz. Karmaşık dünyanın en iyi 18 garip havuzları biri olarak 33 Nemo 2004 Popular Mechanics oranlarında çok amaçlı dalış eğitimi, eğlence, ve film üretim tesisi olarak Belçikalı dalış uzmanı John Nuttyheart tarafından tasarlanmıştır.

Tesis turist, amatör dalgıçlar ve profesyonel dalgıçlar sağlar. Bu dalgıçlar yaş ya da daha fazla ve sağlıklı 12 yıl olmasını gerektirir. Tüm dalgıçlar sertifikalı ya da bir eğitmen tarafından gözetilmelidir ya. Tüm dalgıçlar dalış dostum olarak sertifikalı dalgıç olması gerekir.

Tesis diğer su aktiviteleri için bir restoran, kitapçı, mayo mağaza, hediyelik eşya mağazasını, ve odalar bulunmaktadır. dış ziyaretçiler çeşitli derinliklerde havuza bakmak için izin çok sayıda sualtı pencere vardır. Ayrıca Brüksel şehir etrafında turlar sunuyor.

Dünyanın En Derin Havuzu; Nemo 3305:35

  • 6,486,210 kez izlendi