BAŞKA BİR VİDEO DAHA? 🎲 RASTGELE İZLE
Mehmet Serdar Kuzuloğlu, Türk gazeteci ve bilgi ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla tanınan yazar. Özellikle sanal dünyalar sayfası için tanınan Radikal gazetesinde hazırladı.

Gazete

1995 yılında, Posta gazetesinin kurucu ekibin bir düzeltme başlar editörü olarak gazetecilik devam etti. 1995-1996 yılları arasında bilim-teknik sayfasında aynı gazetenin editörü olarak görev yaptı.

, Türk gazeteleri de yayılmaya başladı zaman 1997 yılında gazetenin kurucu ekibinin teknoloji editörü olarak sadece bir sayfa internet dünyasında ile ilgili sorumluluğunu üstlenen gerçekleşti. Mart 1998 17 Bu sayfa, bu Sanal Dünyalar ilave adıyla gazete ile dağıtılan bir bağımsız oldu.

dergi

Farklı zaman periyotları, PC Magazine, PC Yaşam, dergi Computerworld ve PC World düzenli bir sütun yazmıştır.

Televizyon

2004 yılında Kanal Teknolojisi olarak adlandırılan televizyon kanalında, Teknoloji Editörü Technosohbet geri çağırdı Milliyet ve Sabah Trophy Şükrü Teknoloji Editörü Timur programı; 2007 yılında Aspect Bilgisayar Business Channel hazırlıklı ve adında bir program sundu olsaydı.

radyo

sonradan Sanal Dünyalar 92.3 Radyo Radyo Cosmos adından 2002-2004 radyo hazırlanmış ve programı başlıklı teknolojileri sunmuştur. 2004 yılında, bu program Computing ‘radyo programı en iyi teknoloji’ Derneği tarafından Türkiye’de NTV Radyo’da 2005 yılında da devam verildi [1]. Bu yayın, 2005 yılının Mart ayında, aynı zamanda Türk podcast desteği ile başlatılan ilk podcast olduğunu.

idare

1996-1997 yılları arasında Fanatik gazeteleri, 1998-2007 arasında Radikal gazetesinin web sitesi kurmak, o yönetti. 1 Kasım 2007 tarihinden itibaren, Nesil Hizmetler Direktörü olarak görev Radikal Doğan TV Holding’de yazma teknolojisi dışında görevlerini etti mağlup bırakır. Doğan TV Holding’e Bu görev adaptasyon, televizyon ve radyo hizmetleri mevcut teknoloji, hedef belirleme ve yeni hizmetler için stratejiler, yeni dönemin ihtiyaçları kurulmuş ve bunları uygulamaya koymak için içerir edilecektir.

Girişimcilik

Kaybolduk.biz gibi web sitelerini barındırma 2008 Yahoyt.co I, ben Televidyon.co Doğan TV Holding bünyesinde ayrılmış ve ben MYK medya kurmuştur alkislarlayasiyorum.co.

Siyaset

26 Ağustos 2009 Türkiye Tarihi Korsan Partisi hareketini başlattı.

Diğer

Çeşitli televizyon ve radyo kanallarında iletişim ve bilgi programları hakkında danışmanlık yapılmıştır. Teknoloji ve misafir olarak canlı dersler etkileri hakkında eğitim.

kurduğu ve web siteleri yönettiği

Türkiye aynı dönemde Milliyet gazetesinin sitesine katkılarından için 1996 yılında ilk düzenli günlük Fanatik sitelerinin siteyi kurdu. örneğin, Web ve futbol bilgi tabanı olarak, bu süre zarfında canlı olarak yayınlanacak maçın ilk Fanatik web sitesinde hayat buldu.
1998 yılında Radikal internete taşındı. Üye Yarışması 2004 Altın Örümcek radikal siteleri ile yenilikçi özellikleri o döneme gibi hazır kendi kişisel sayfasında en verimli kullanan bir satır internet ödül medya sitesinde puan vermek için, yazar ve haber yorum yazmak gerekir ve 2005.
Ancak, 1998 yılında yatay portalları döneminin ilk örneklerinden biri Sanal Dünyalar siteleri kurdu.
2000 Mali Forum gazetesinde Simge Group bağlı internet taşıdı.
2005 yılında ilk Türk kaynaklar ile ilgili podcast Podcast Directory sitesi kurdu.
Ağustos 2006 Sokak Books Bookcrossing hareketinin Türk örnek, web sitesi açtı.
Şubat 2007’de, Hürriyet gazetesi ve haber Techno Yurts Atakan Engin Gedik Ajan Dünya Gazetesi ve yorum sitesi kurdu.
2007 yılında, Sabah Gazetesi günlük video podcast başlattı teknosohbet.tv arka Timur web tabanlı teknoloji diyor.
Haziran 2008’de, Video podcast barındırma sitesi bir dizi adında televidyon kuruldu.
2008 yılında Yahoyt teknoloji haber portal sitesi kurdu.
2009 yılı Ağustos ayında o Korsan Partisi wiki kurdu.

Bizim günlük hayatımızda çok önemli bir rol oynamaktadır Birçoğumuz teknolojiye çok bağımlı hale gelmiştir. I (http://www.buzzle.com/articles/impact-of-technology-on-communication.html) çevrimiçi bulundu ilginç bir makale okuduktan sonra, ben yazar teknolojisi olan olumlu ve olumsuz etkiler hem de hakkında doğru olduğunu fark etti biz iletişim yolu ile ilgilidir. Biz gerçekten yolu teknolojisi yıllar içinde gelişti kabul asla ve ne kadar yardımcı oldu hem de bize zarar. teknolojinin olumsuz etkisini açıklamak için “zarar” terimini kullanarak biraz fazla olabilir, ama oldukça iyi özetliyor düşünebilir. Sadece teknolojisi tüm vb e-posta, anlık mesajlaşma, Skype, sosyal medya aracılığıyla dünyanın her yerinden insanlarla iletişim mümkün kıldı nasıl düşünmek

Birçok yönden teknoloji eski arkadaşlar, iş arkadaşları ve iş arkadaşları ile temas tutarak ilişkileri güçlendirmek sağladı. Biz Facebook üzerinden liseden eski dostlar bulamadı biz ne yapardınız? Teknoloji bile hala çalışma programlarını ve aile korurken, çevrimiçi eğitim alma tüm dünyada öğrencilere fırsatlar sunmuştur. Öğrenciler artık web semineri ders almak ve sadece kampüs herhangi bir öğrenci gibi online kendi derecesini elde edebiliyoruz. o müthiş değil mi!

en Hayal gücümüzü biraz kullanalım. internet, mobil cihazlar ve oyunlar bizden uzak alındı, biz nasıl hissederdiniz? Ben çoğumuz nedeniyle teknoloji artık günlük hayatımızın bir zorunluluk olmanın eksik hayatımızın bir parçası gibi hissediyorum biliyorum. Ancak, büyük soru, teknoloji bizim ortak çalışanlar, meslektaşları ve arkadaşları ile kişilerarası iletişim ve etkileşim uzak sürer. Kaçınız ziyade iletişimi yüz yüze önlemek için kısa mesaj, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla birine konuştum? Biz daha az, sosyal etkileşimli ve giden olmamızı şartına sadece bir teknoloji ile bağımlı olmak, bunun farkında, ama benim görüşüme göre olmayabilir.

arkadaş ya da bir tarihte bir grup ile gittiklerinde nedeniyle konuşma donukluk veya ilgi eksikliği kendinizi telefonunuzda işe yaramaz ya da tarama bulurum, kendinize sormak için bir dakikanızı ayırın. Eminim yapmak ve insanların güvenlik battaniye yaklaşımı olarak bu bakın duydum. güvenlik battaniye yaklaşımı başka bir kişi ile interaktif olmak ya da sadece çok ilginç olmayan bir durumda kendilerini işgal etmek kendilerini korumak için teknolojinin kaynağı kullanarak bir birey olarak tanımlanabilir. Kendimi arkadaşlar veya yemeğe gidiyor bulmak birçok kez vardır benim en kısa sürede orada sessizlik bir an ya da konuşma o anlamda ya da sıkıntı ve / veya yerine getirmek için anında Facebook, Instagram ya da Twitter neden sıkıcı gibi görünüyor diğer önemli ve ilgi eksikliği.

teknoloji bazen oldukça zor teknoloji kullanımı olmadan arkadaşlarıyla bir konuşma yapmaya bulmak, bir öğrenci, veli ve çalışan olarak hayatımda önemli bir rol oynayan. Arkadaşlarım ve ben YouTube videoları izlerken ve ardından konuşma yol açar müzik dinleme yoluyla heyecan bulabilirsiniz. İnsanların telefonlar, tabletler veya bilgisayar olmadan, konuşmaları “eski moda” yolu meşgul henüz görmedik ve bu benim daha çok görmek istiyorum bir şeydir. Ben akşam yemeği ya da arkadaşlarınızla dışarı asılı olduğumda benim telefon kapatmak için kendimi zorluyorum. Ben de okuyucu olarak sizin için bazı zorlukları var.

Birçok kişi kendi telefonları, tabletleri ve / veya bilgisayar işgal yerine bir konuşma yapan nasıl 1. Bir restorana gitmek ya da arkadaşlarınızla takılmak dahaki sefere, gözlemlemek. Bu Nasıl hissettiriyor?

2. ofisinize veya kampüste bir sınıfa, bir sonraki toplantıya yürüyüş yaparken, bir telefonunuzdan aramak ve bilmiyorum biriyle konuşmak alır. Eğer benim gibi bir yulaf ezmesi iseniz, bir konuşma yapmaya korkmayın.

Benim yazı hakkında herhangi bir ilginç gözlemler, düşünceler, ya da yorumlarınız varsa, yorum yapmaktan çekinmeyin. Ben teknolojinin olumlu ve olumsuz etkileri konusunda diğer insanların görüşler, algılarını ve mantık duymak isteriz.

Teknolojinin ve Modern Hayatın Hiç Bilmediğimiz Yan Etkileri19:46

  • 143,235 kez izlendi

📝 BU KONUDA SENİ EN ÇOK ŞAŞIRTAN NE OLDU?